Harmonogram

Harmonogram praktyki zen - ONLINE

       W tej chwili prowadzimy wspólną praktykę zen na razie tylko w formie on-line przez bezpłatny program www.zoom.us .  Zgodnie z życzeniem naszej nauczycielki Rosi Sunyi Kjolhede, jeszcze nie organizujemy wspólnych stacjonarnych spotkań, póki sytuacja wokół epidemii nie wyklaruje się. Dziękujemy za zrozumienie. 

Bardzo tęsknimy za wspólnymi spotkaniami, mamy nadzieję, że niedługo znowu będziemy mogli razem siedzieć w ramię w ramię, a póki co zapraszamy na transmisje online - jest ona bardzo wspierająca dla wielu osób z całej Polski i nawet osoby z innych krajów łączą się z nami.

⛩ Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału:
  • comiesięczne czterodniowe online zazen grupowe z dokusan z Rosi Sunyą (podobne do sesin): 4-8 listopada 2020 oraz 16 - 20 grudnia 2020 zazen rohatsu 
----------
⛩ Transmisja (po angielsku) z Windhorse Zen Community (NC, USA koło Ashvielle) przez Facebook lub Zoom: zazen, mowy dharmy Rosi Sunyi i Rosi Lawsona:
  • według polskiego czasu zwykle w piątki w nocy 1:30 - 2:30 oraz w niedzielę 15:30 - 17:30 
Odosobnienia online (sesin) organizowane i transmitowane przez Windhorse Zen Community (uwaga na różnicę czasu, - 6 godzin do polskiego czasu) najbliższe terminy:

-----------
Aktualny harmonogram praktyki: 

W razie wątpliwości pisz na buddyzmzen@gmail.com