wtorek, 3 lipca 2012

Przygotowania do przyjazdu Sensei

Przygotowania do przyjazdu Sensei i sesin już w pełni trwają. W ostatnich dniach zostało umytych wiele okien wokół patio i w zendo. W letnim zendo zostały pomalowane i oczyszczone ściany, wielokrotnie umyta i powoskowana podłoga.


I wreszcie dziś zendo zostało przeniesione do letniej części. Przy pełni księżyca i grzmotach burzy odbyło się pierwsze wieczorne zazen w dużym 100 m2 zendo. Energia sesin już wyczuwalna...Poza tym kontener został zapełniony gruzem i innymi gratami. Jak już pisaliśmy, w pokoju letnim dokusan mamy nową podłogę i teraz także w pokoju przed nim jest robiona nowa podłoga. Wiszące tam kable zniknęły i będą normalne drzwi do przedsionka zamiast kotary.

Bardzo dziękujemy pomoc Ani, Markowi, Waldkowi, Dominikowi oraz mieszkańcom Kasi W, Magdzie, Wieśkowi, Vlastikowi, Sandrze i Sławkowi za aktywną pomoc, która nadal jest potrzebna.

Zapraszamy wszystkich na praktykę i do włączenia się do prac, która odbywa sie w dobrej atmosferze, Vlastik i Magda gotują nam bardzo dobre obiady! Za 3 dni Sensei już będzie w Warszawie!
Malowanie ściany w letnim zendo

Humory dopisują

Czyszczenie podłogi a potem będzie woskowanie

Pierwszy wieczór!

Napełnianie kontenera


Dzieci też nam pomagałyMata czeka...

Budda w patio się uśmiecha

Magda i Vlastik przygotowują obiad

Dziś zjedliśmy sałatkę wyhodowaną dzięki Magdzie w naszym ogródku - oczywiście bez chemii

Podłoga przed wejściem do pokoju dokusan robi się

przez naszego majstra Wieśka

Okien było wiele do umycia....
dzięki Kasi, Ani i Ewie teraz lśnią
Zapraszamy!

Więcej info i zdjęć na stronie : http://filmowa32.blogspot.com/p/modernizacja.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz