wtorek, 3 grudnia 2013

Zdjęcia z listopadowej wizyty Sensei Sunyi

Mamy za sobą bardzo udaną wizytę Sensei, która miała miejsca w Warszawie w dniach 6 - 26 listopada 2013. Wszystko odbyło się według planu: Ceremonia Głodnych Duchów, Siedmiodniowe sesin - w sumie 50 uczestników (naraz ma. 42 osoby), Walne Zgromadzenie, Zazen z dokusan, poranna i wieczorna praktyka, Warsztat zen dla 30 uczestników, Zazen z teisio + impreza, Gongi, wiele spotkań indywidualnych oraz grupowych oraz wycieczka na miasto z obiadem w indyjskiej restauracji...

Kolejna wizyta Sensei planowana jest od 14 lutego 2014, sesin na ostatni tydzień lutego... jak tylko plany zostaną potwierdzone, podamy konkretne informacje, a tymczasem kilka zdjęć z ostatniego pobytu Sensei.

Podczas imprezy sobotniej, oglądamy występ....


żonglerki!

PRZYLOT


CEREMONIA GŁODNYCH DUCHÓW


SESIN


WARSZTAT ZEN

WYCIECZKA NA MIASTONamaste India


POŻEGNANIE NA LOTNISKU 5:30 AMSerdeczne podziękowania wszystkim, za całą waszą dobrą pracę i opiekę - za wiele pysznych i pożywnych posiłków, za dobrą wspólną praktykę, oraz świetne pożegnanie, mimo że było ono tak wcześnie rano. To była pełna i wspaniała wizyta. Obyśmy wszyscy nadal kroczyli ścieżką Dharmy razem, abyśmy żyli coraz prościej i prawdziwie, w ramię w ramię ze wszystkimi istotami! 

Z miłością i wdzięcznością, 
Sensei

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz