środa, 23 kwietnia 2014

Tytuł Rosi dla naszej nauczycielki Sunya Kjolhede


Z radością Informujemy, że od tej pory (kwiecień 2014) już oficjalnie będziemy tytułować naszą nauczycielkę jako 

Rosi Sunya Kjolhede.

         Ten proces zmiany tytułu z Sensei na Rosi przechodzimy już stopniowo od lutego (zarówno w USA jak i w Polsce), tak jak informowaliśmy o tym już wcześniej mailem naszych członków i sympatyków. Teraz przyszła pora, aby te zmiany też wprowadzić na stronie internetowej, więc wszelkie komunikaty o naszej nauczycielce będą już ogłaszane używając tytułu Rosi. 

        Wyjaśniamy też, że w naszej linii tytuł „sensei”, który używaliśmy do tej pory, odnosi się do nauczycieli młodszych i mniej doświadczonych, a „rosi” do nauczycieli starszych, którzy mają już za sobą szereg lat nauczania. 
Wspomniana zmiana dla naszej Rosi Sunyi wydaje się więc być jak najbardziej naturalna i stosowna., gdyż naucza od roku 1994, czyli od 20 lat, a 21 kwietnia tego roku skończyła 63 lata.

        Cytat od Rosi Sunyi. "Nasza wspólna praca polega na wglądaniu we własną Prawdę, gdzie nie ma żadnych tytułów – na pozwalaniu, aby To, co jest poza wszelkimi nazwami i formami, swobodnie działało poprzez nasze ręce, nogi i głosy – dla dobra wszystkich istot! "W Dharmie
ZBZ Bodhidharma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz