czwartek, 28 lipca 2022

Fotorelacja z letniej wizyty Rosi 30 VI - 26 VII 2022 + list Rosi


Po 2 i pół roku znowu w Polsce!

Pierwsze chwile


Praktyka i spotkania poza sesinami (odosobnieniami)

Mowa Rosi 3 VII


spotkanie z sanghą

Zazen

Impreza w ogrodzie
Smaczne, zdrowe, wegańskie dania

Rozmowy po wieczornym zazen

Chwila relaksu


Oglądamy streaming z Windhorse

Sesin siedmiodniowe

Przygotowania

Pokój dokusan
Poranne zazen na sesin


Śpiewy

Po sesin


Podziękowania

Sesin trzydniowe


To sesin było hybrydowe: stacjonarne i online

Wspólne zdjęcia po sesin


Podziękowania

Do zobaczenia niebawem ....

Wielkie podziękowania dla Rosi, dla całej sanghi (wspólnoty), dla wszystkich uczestników, za wspólną praktykę i spędzony czas, za pomoc w przygotowaniach, w trakcie i po. 
To był dobry, intensywny czas, pełen energii dharmicznej! Gasio!Ps. Jeśli ktoś nie chce być widoczny na którymś zdjęciu, niech pisze na buddyzmzen@gmail.com!


LIST ROSI SUNYI PO POWROCIE DO USA

"Droga Sangho -

      Jak cudownie było widzieć tak wielu z was podczas mojego pobytu w Falenicy i blisko współpracować z wami w Dharmie! Oczywiście bardzo tęskniłam również za tymi z Was, którzy z różnych powodów – rodzinnych, zdrowotnych itp. – nie mogli do nas dołączyć.

     Lipcowa wizyta szybko przeleciała i jestem z powrotem tutaj, w mglistych górach zachodniej Karoliny Północnej. Rozpoczął się sierpień, a wraz z nim szansa - tutaj w Windhorse, a także dla obsady w Falenicy - zatrzymać się i po wszystkich trudach znaleźć czas na tak potrzebną letnią przerwę, aby zregenerować się i zacząć od nowa.

      Jestem przekonana, że przez ostatnie 2 i pół roku byliśmy w stanie utrzymać obracające się Koło Dharmy i naszą sanghę dzięki maksymalnemu wykorzystaniu technologii internetowych. Jestem głęboko wdzięczna obsadzie za umożliwienie tego, a także Jackowi i innym osobom, które pomogły w tłumaczeniu dokusan. Mam nadzieję, że ludzie będą nadal korzystać z tych wszystkich sposobów jednoczenia naszych wysiłków i do pozostawania w kontakcie.

      W obliczu trwającej pandemii, wydarzeń klimatycznych, wstrząsów politycznych i wojny nikt nie wie, z jakimi zmianami i wyzwaniami będziemy musieli się zmierzyć, indywidualnie i razem. Wiemy, że ta praktyka może mieć ogromny wpływ na to, jak poradzimy sobie z tym, co ma nadejść – i że nigdy nie było to tak pilne, jak teraz, aby przynieść światu czysty umysł i serdeczne, szeroko otwarte serce żywej Drogi Buddy.

      Mam nadzieję, że zobaczymy się na Zoomie przy najbliższej okazji i oczywiście osobiście, jak tylko pojawi się kolejna możliwość.

      Z miłością i głęboką wdzięcznością,

      Rosi Sunya"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz