piątek, 15 lutego 2013

Wynajem Ośrodka: warsztat aromaterapii

WYNAJEM ODWOŁANY! 8- 10 marca wynajmujemy ośrodek - odbędzie się warsztat aromaterapii. Dla zainteresowanych przekazujemy informacje o tym wydarzeniu!
Właściwie tytuł powinien brzmieć: „Przypomnij sobie, że jesteś swoim własnym uzdrowicielem”, uznałyśmy jednak, że byłby wówczas przydługi. Uzdrawianie to proces, który zachodzi w nas samych i dzięki naszej woli. Czasami potrzebujemy kogoś, kto wyzwoli w nas naturalny przepływ energii. Nie ma tu lekarza i pacjenta, jest dwoje ludzi, którzy dzięki wzajemnemu zaufaniu i szacunkowi istnieją w tym przepływie. O tym przypomina Hosny, skromny i serdeczny beduin, którego poznałyśmy podczas jednej z wypraw do Egiptu. Jak twierdzi, praca z ludźmi to jego życie, a egipska pustynia to jego dom. Oto Hosny Khattab, jesteśmy pewne, że i do Waszego życia wniesie przestrzeń pustynnego krajobrazu, świeżość wiatru i ciepło zachodzącego słońca.Na warsztatach dowiemy się, do czego służą cudowne egipskie oleje kwiatowe, jak poczuć energię płynącą przez nasze ciało oraz jak wykorzystać oleje i żywioły Ziemi do większego otwarcia się na Kosmiczny Przepływ.

Będzie możliwość nabycia egipskich esencjonalnych olejów po bardzo atrakcyjnej cenie, jak również odbycia prywatnej sesji z Hosnym.

Warsztaty i sesje indywidualne będą prowadzone w języku angielskim i tłumaczone na polski.

Zaczynamy: 8 marca (piątek) godz. 18.00
Warszawski Ośrodek Zen, Falenica ul. Filmowa 32

Cena warsztatów: 550 zł
cena zawiera skromny nocleg na miejscu, prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację miejsc

Wyżywienie – 2 wegetariańskie posiłki dziennie (opcjonalny koszt dodatkowy): 60 zł

Prywatna sesja z Hosnym: 190 zł/godz. (prosimy o wcześniejszą rezerwację)

----------------------------------------------------------

Zapisy pod nr tel. 604 366 851 (Beata) lub mailowo: desertrose.healing@yahoo.com
O zapisie decyduje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł na konto w BZ WBK: 06 1090 1854 0000 0001 0983 8075 (Anita Dudziak)


ZAPRASZAMY!
Anita Dudziak i Beata Honek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz