poniedziałek, 6 lipca 2015

Zbiórka darowizn z okazji obchodów 40-leciaPrzez cały rok 2015 świętujemy 40-lecie formalnego istnienia naszej wspólnoty zen.
Z tej okazji przygotowujemy kilka nadzwyczajnych wydarzeń, m.in.:Planujemy podjąć działania mające na celu uzyskać bardziej odświętny wystrój Ośrodka:

  • wykonanie nowego ołtarza
  • renowacja figur i
  • wybranych instrumentów (np. duży bęben)
  • prace naprawczo-remontowe wokół domu
Lipcowe obchody będą darmowe dla wszystkich gości, ok.100 osób.
Choć wszyscy, którzy przygotowują to wielkie wydarzenie czynią to wolontaryjnie, nie unikniemy dodatkowych wydatków związanych z gotowaniem, promocją i przygotowaniem odpowiedniego zaplecza.

Aby wszystkie te plany mogły zrealizować się (szacowane koszty: ok.10 tysięcy złotych), potrzebujemy pomocy każdego z nas.

Każda, nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie i przyjmiemy ją z wielką wdzięcznością. Im więcej zbierzemy, tym więcej zrobimy, a to wpłynie znacząco na przebieg planowanych wydarzeń.

Darowizny można wpłacać na konto Związku z dopiskiem „darowizna na rzecz kultu religijnego (obchody)” i odpisać w rozliczeniu podatkowym.

Osoby, które wpłacą darowizny do 22 VII, otrzymują gratisowe kupony na loterię (o ile sobie życzą). Losowanie nagród odbędzie się podczas obchodów, główna wygrana: darmowy udział w sesin.

Podczas obchodów będą wystawione odpowiednie skarbonki, do których także będzie można wrzucać pieniądze.
Gassio!

Związek Buddystów Zen „Bodhidharma"
ul. Filmowa 32, 04 - 935 Warszawa
21 1020 1127 0000 1702 0083 5132  PKO BP SA
tel.: 22 872 47 57
buddyzmzen@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz