piątek, 12 października 2012

Rezydent poszukiwany!


Osoby, które są związane z naszą wspólnotą już od pewnego czasu i czują, że chcą pogłębić swoją praktykę zen i działać bardziej intensywnie na rzecz sanghi, mogą ubiegać się o przyjęcie na rezydenta Warszawskiego Ośrodka Zen w Falenicy.

Mamy w tej chwili wolne miejsca. Wystarczy przesyłać wypełniony formularz (kliknij) abyśmy mogli rozpatrzeć podanie. Decyzję po rozmowie z kandydatem podejmuje Zarząd Związku w konsultacji z Sensei i Radą Starszych w ciągu 30 dni od zgłoszenia.

Warto wiedzieć! Mieszkańcy Ośrodka tworzą wspólnotę Dharmy, wspierając się we wspólnej praktyce i rozwoju osobistym oraz dzieląc się zadaniami związanymi z działalnością ośrodka i sanghi w sposób dostosowany do indywidualnych możliwości każdego rezydenta. Ośrodek pełni jednocześnie rolę świątyni buddyjskiej, miejsca praktyki zen oraz domu dla mieszkających w nim osób.Zamieszkanie w ośrodku to wspaniały sposób na usystematyzowanie i pogłębianie swojej praktyki, podjęcie odpowiedzialnej służby na rzecz Dharmy i rozpoczęcie pracy nad sobą we wspólnocie praktykujących. Jeśli myślisz poważnie o zamieszkaniu w ośrodku „Bodhidharma”, prosimy cię o uważne przeczytanie poniższych informacji, zanim zdecydujesz się na złożenie podania o pobyt długoterminowy.
Szczegółowe informacje czytaj tutaj >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz